Cestovní pojištění - informace a online sjednání

Nastal čas dovolených a zájem lidí o cestovní pojištění roste. Proto jsme pro Vás ve spolupráci s pojišťovnou AxaAssistance připravili možnost sjednat si cestovní pojištění online přímo na našich stránkách s exkluzivní slevou 50% ve výši pojistného.

Sjednání je velmi jednoduché a zabere Vám maximálně 5 minut. Smlouva a jakékoli informace Vám poté dojdou na email, zaplacením pojistného je pak smlouva aktivována a jste pojištěni na svou cestu.

Máme pro Vás nachystány tři varianty pojitění spolu s AxaAssistance:

  • Reference – základní pojištění na léčebné výlohy ve výši 2500000,- s nejnižším pojistným na trhu, lze sjednat již za 11,- na den.
  • Komfort – pojištění léčebných výloh na 5 milionů spolu s připojištěním asistenčních služeb, úrazu, zavazadel a také odpovědnosti za škodu.
  • Excelent – obsahuje neomezený limit na léčebné výlohy, který nabízí na trhu tato společnost jako jediná. V balíčku se nachází samozřejmě i další připojištění.

Odkaz pro sjednání http://www.consiliuminvestment.cz/cestovni-pojisteni, případně ho najdete i v horní záložce v sekci „Cestovní pojištění“.

Pokusíme se Vám ještě jednoduše shrnout jaké druhy cestovního pojištění existují a co si v nich můžete sjednat.

Jak pojištění si správně vybrat?

Při výběru správné pojistky je potřeba začít u toho, zda jde o turistickou či pracovní cestu a jakou náplň daná cesta bude mít. Jestli budeme provozovat nějaké rizikové sporty nebo se jen tak válet u moře. A samozřejmě další hlavní roli hraje i výběr destinace - je velký rozdíl cestovat po Evropě, Americe nebo Africe či Asii.

Jaké typy pojištění máme?

  • S omezenou dobou platnosti - nejčastěji využijete klasické individuální cestovní pojištění na určitý počet dnů.
  • Roční - druhou variantou jsou roční cestovní pojistky. Pořizují si je hlavně lidé, kteří cestují opravdu hodně. Jednak pro ně bude roční pojistka pravděpodobně levnější než řada pojistek krátkodobých, jednak je to pohodlnější: nemusíte hlásit data odjezdů, případně ani striktně hlídat čas návratu. Jediným obvyklým omezením je doba trvání jedné cesty. Nejčastěji nesmí jedna cesta bez přerušení trvat déle než 90 dní.
  • Pojištění jako příloha - třetí nejčastější variantou jsou tzv. balíčkové cestovní pojištění. Ty dostáváte jako přílohu k jinému „hlavnímu“ produktu, nejčastěji ke kreditní kartě. Pozor ale, většinou tato pojištění mívají více výjimek a přísnější limity. Pokud se chystáte na cesty,  nespoléhejte automaticky na to, že už přece nějaké pojištění máte. Prostudujte si podmínky, ať vidíte, jestli nabídka vyhovuje účelu a cíli vaší cesty a má dostatečné limity pojištění. Nezapomínejte, že přece jde jen o přílohu k jinému produktu.

 

Doporučujeme Vám při každé cestě do zahraničí být pojištěni. I sebe menší lékařský zákrok totiž vyjde na pěkný zásah do peněženky. Poté promyslete, za jakým účelem cestujete a jaká připojištění budete chtít. My Vám nabízíme jednu z možností se pojistit. Pokud se budete chtít poradit, co bude pro Vás ideální, případně pomoct s vyplněním, kontaktujte jednoho z našich zástupců.

Přejeme Vám příjemné a hlavně klidné cestování do zahraničí.

Váš tým Consilium Investment